Aktualności 2015

FESTIWAL ROZMAITOŚCI

21-22 listopada 2015 r.

Zobacz/Pobierz w PDF


W dniach 21-22 listopada 2015 r. w Klubie 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1) odbędzie się festiwal obfitujący w bogatą ofertę zajęć warsztatowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wstęp na warsztaty jest darmowy. ZAPRASZAMY! • festiwal
 • warsztaty
 • teatr
 • raper

ZAJRZYJ DO HUTY!

19-20 września 2015 r.W dniach 19 i 20 września w godz. 12.00-16.00 serdecznie zapraszamy do Zajawkowego Studia Nagrań (os. Dywizjonu 303 34) na dni otwarte w ramach akcji ZAJRZYJ DO HUTY!

W studiu przy pomocy profesjonalisty możecie nagrać swój wokal, możecie śpiewać, recytować, czytać, nagrać dla kogoś specjalne życzenia, czy podziękowania, równocześnie sprawdzając jak brzmicie z głośników, oraz jak wygląda praca w studiu nagrań „od kuchni”. Zarejestrowany głos dostaniecie od nas w prezencie!


 • nagrania
 • wokal
 • pasja
 • kultura

APLIKACJA KULTURA

maj — październik 2015

Weź udział w APLIKACJI KULTURA!

W ramach zajęć odbędą się, warsztaty animacji filmowej oraz warsztaty muzyczne dla dzieci. Zajęcia komputerowe dla seniorów. Warsztaty filmowo-dokumentalne dla dorosłych i młodzieży, czy zajęcia social media. Odbędzie się cykl wywiadów/filmów — opowiedz mi Hutę.

Wstęp na zajęcia jest WOLNY!

Zapisy: Katarzyna Szczęśniak e-mail: artzona@okn.edu.pl.

 • edukacja
 • pasja
 • projekty
 • kultura

NOWA STRONA INTERNETOWA

czerwiec 2015 r.

Zapraszamy!

Znajdziecie na niej prezentację Stowarzyszenia „Zajawka”. Dowiecie się o projektach, które realizujemy oraz o studiu nagrań, w którym tworzymy. Dowiecie się też, w jaki sposób możecie pomagać razem z nami!

ADRES STRONY: zajawka.pdg.pl

 • zajawka
 • internet
 • informacje
 • studio

 

NOWA HUTA HIP HOP WEEK

21-25 września 2015 r.Cykliczne wydarzenie organizowane przez ARTzona, Ośrodek Klutury im. C. K. Norwida oraz Towarzystwo Ratowania Kultury w Nowej Hucie. Hip Hop Week skierowany jest do dzieci i młodzieży, kładzie nacisk na edukację muzyczną oraz szerzenie wiedzy na temat kultury hip hopowej. W programie m.in. warsztaty tańca hip hop, warsztaty dj-skie, hip hopowe jam session oraz warsztaty beatmakingu prowadzone m.in. przez członka Stowarzyszenia „Zajawka”.

Serdecznie zapraszamy! :)

Informacje dotyczące zapisów na warsztaty pod linkiem na Facebook.com: Nowa Huta Hip Hop Week

BĄDŹ NAJLEPSZY NA PODWÓRKU!

19 lipca 2015 r.

WSTĘP WOLNY!!!
Festiwal gier podwórkowych i zabaw cyrkowych to idealny pomysł na niedzielne popołudnie dla wszystkich aktywnych dzieciaków!


Rodzicie zapamiętajcie datę 19 lipca oraz miejsce Boisko Zespołu Szkół nr 14 — osiedle Dywizjonu 303

Na Wasze pociechy czekać będą rozgrywki w klasy, w gumę, wyścigi kapslami, turniej Zośki oraz dużych rozmiarów Twister.

Dodatkowo odbędą się pokazy cyrkowe oraz warsztaty m. in. żonglerki.

Loteria z nagrodami oraz poczęstunek — wszystko po to, by pokazać najmłodszym ile emocji i przygód czeka na nich na „podwórku”! ;)


Nowohucki Finał Projektu CYRK do 3 POTĘGI


Finałem projektu ma stać się pokaz wyćwiczonych umiejętności cyrkowych, jakich młodzież nabyła podczas wspólnego projektu, a także tych, które dzięki wspólnej pracy rozwinęła i ulepszyła. Pokaz zostały zaplanowany w terminie 19.07.2015 w godz. 16.30-17.00 podczas imprezy „Bądź najlepszy na podwórku” . Międzynarodowa grupa z Polski, Niemiec i Francji zaprezentuje: żonglerkę, akrobatykę, pokaz motocyklowy, clownadę. W godz. 17.00-18.00 grupa międzynarodowa będzie prowadzić otwarte warsztaty cyrkowe: młodzi cyrkowcy będą uczyć żonglerki, kręcenia diabolo, chodzenia po linie, chodzenia na szczudłach, mini akrobatyki.


ORGANIZATORZY:
www.krakow.pl
www.krakownh.pl
Stowarzyszenie „Zajawka”
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Dzielnica XIV Czyżyny

PARTNERZY:
Fundacja Nowe Centrum
Gimnazjum 36 — Szkoła Sukcesu
XXX Liceum Ogólnokształcące


Zdjęcia z naszych imprez

HHWEEK 2014

HHWEEK 2014

HHWEEK 2014

HHWEEK 2014

WARSZTATY W DRWINI

WARSZTATY W DRWINI

WARSZTATY W DRWINI

ASSOS 2014